блог (vfedun) wrote,
блог
vfedun

Електронна сигарета

Електронна сигарета як безпечна заміна звичайних сигарет, міф чи реальність?


За електронні сигарети чув і раніше, мало мене це цікавило, оскільки не являюсь курцем. В більшості випадків слово електронна сигарета викликала посмішку, як резинова баба.
Все почалось із того, що тиждень тому побачив у знайомого даний девайс. Він часто їздить по відрядженнях, за новими законами курити в громадських містах, поїзді, ресторанах заборонено(дуже правильно). Плюс його жінка не курить. Оскільки стаж куріння великий, кинути йому було тяжко, тай вирішив перейти на електронні. Вдалося йому одразу перейти, і вже пів року курить електронну сигарету.
Дана тема зацікавела мене, оскільки брат курить та не може ніяк кинути.
Одразу розповів про це брату. Розказав, що її можна курити у приміщенні, вона не виділяє їдкого диму, що в її основі спеціальна рідина, яка виділяє пахучий пар. Оскільки в її основі немає горіння, немає виділення смолів та інших шкідливих речовин, такий собі інгалятор.
Ідея Брату дуже сподобалася. Нагадував мені кожен день, щоб я нарешті розібрався та замовив йому електронну сигарету.
Тож учора вже приїхала


Замовили електронну сигарету Kanger EVOD2 з батареєю на 1100 mah.
Зарядка юзб


Так званий кліромайзер, у нас на 1,8мл, куди заливається спеціальна рідина


всередині якого вставляється випаровувач, власне за допомогою якого рідина випаровується


змінний мунштук


поставили на зарядку, червоний ідикатор символізує заряджання

Повна зарядка за 2-3 години.

Замовили також чотири рідини двох різних виробників з різними смаками. Смаків безліч, вміст нікотину різний 18,12, 6мг та без нікотину. Зі смаком рому 12мг


Вже не терпиться. Витягуємо випаровувач, то по стінці акуратно заливаємо рідину у кліромайзер


Брат затягується

Особисто не пробував курити. Брат каже що сподобалось.
Перед тим як купувати, трохи погуглив. Вибрав бюджетний варіант з батареєю 1100, зі слів продавця заряду має вистачити на добу. Батарея найдорощий компонент. Є батареї зі змінним вольтажем, для регулювання інтенсивності виділення пару. Відповідно ціна такої значно вища. Також, важливим є функція блокування від випадкового включення, індикатор заряду.
Кліромайзер ємності 1,8 мл приблизно пачка сигарет. Кожен компонент можна докупити окремо. Найбільш зношуваний це випаровувач.

Поки що не доведена шкода від електронних сигарет, але те що вона менш шкідлива за звичайну сигарету це очевидно. По статистиці 80% курців, які пробували курити електронну сигарету перейшли на неї повністю, та звичайні сигарети стали для них гидкими. Також, казав знайомий що по витратах електронні будуть трохи дешевші.
Рідини для електронних сигарет переважно містять: пропіленгліколь (використовується в медицині), гліцерин, синтетичний нікотин. Є також без нікотину. Вартість залежить від виробника, деканг 10мл - 45грн, чеський паровнік 20мл - 60грн.
З недоліків. Вичитав, що багато не курців починали курити електронні сигарети, оскільки ті менш шкідливі та мають приємний смак.

Зі слів брата. Після дня куріння електронної сигарети, він спробував сьогодні покурити звичайну сигарету, то вже відчув певну огиду. Але бачу в нього наступна виникла проблема, не знає як визначити скільки часу йому курити, каже що орієнтується по часу.  Як далі буде побачимо.
Tags: електронна сигарета
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments